KNIŽNICA ZŠ JUH

Predškoláci z triedy Slniečko sa 5. apríla zúčastnili na netradičnom vyučovaní v školskej knižnici ZŠ Juh. Druháci im prečítali rozprávku o dvoch žabiakoch Kvakovi a Čľupovi. Po prečítaní rozprávky si zaspievali pesničky o žabkách a vypracovali pracovné listy. Ukázali, že sú šikovní a môžu ísť do školy.

PALCULIENKA

Čo sa deje, keď pani krajčírka Filoména odíde od svojho šijacieho stroja? Malá nedošitá bábika ožíva a objavuje čarovný svet nitiek, gombíkov a korálok ... .       Ako pokračoval príbeh malej Palculienky si mohli naše deti pozrieť v podaní bábkového divadla pre deti a dospelých známeho ako Babadlo.

ZŠ BERNOLÁKOVA PREDŠKOLÁKOM

Dňa 20. apríla boli naši predškoláci pozvaní na muzikál „O veselých školákoch“, ktorý sa uskutočnil na ZŠ Bernolákova. Šikovní žiaci tejto školy sa predviedli v speve, tanci a recitácii pod vedením svojich učiteľov. Našim predškolákom sa to veľmi páčilo, za čo ich odmenili búrlivým potleskom. V závere sa školáci aj predškoláci stretli na tanečnom parkete.