KOLEDNÍCI ZO ZŠ LÚČNA

MIKULÁŠ V NAŠEJ MŠ

Už od rána sme očakávali príchod Mikuláša. Prišiel, ale pre istotu zobral so sebou aj Čerta.  Ten však deti nestrašil, ale obdarúval cukríkmi. Za čo? No predsa za pekné pesničky, básničky a odvahu.

MIKULÁŠSKA NOC V MATERSKEJ ŠKOLE

Zopár zdravých odvážlivcov prežilo Mikulášsku noc v materskej škole. Zabávali sa, súťažili, pozerali rozprávky a vonku dokonca stretli Mikuláša, Čerta a Anjela. Pred spaním si vyčistili čižmičky a ráno ich v okne čakala odmena. Bolo super!

PESNIČKOVÝ MIKULÁŠ

Vo Vranove sa objavil Čert. Vyšiel spod zeme, rovno na javisko v dome kultúry. Nie, neprišiel si pre zlé deti, ale spolu s Mikulášom prišli porozprávať príbeh o tom, ako vzniklo mesto Vranov nad Topľou...  A samozrejme obdarúvať deti, ktoré poslúchali.