VIANOČNÁ AKADÉMIA ZŠ BERNOLÁKOVÁ

20. decembra nás žiaci ZŠ na ulici Bernolákovej pozvali k sebe, aby  sme spoločne oslávili predvianočný čas slávnostnou akadémiou venovanou Vianociam.

SOĽ NAD ZLATO

DIVADLO CILILING

Dnes nás Princezná Maruška presvedčila o tom, že soľ je skutočne vzácnejšia než zlato. Vďaka múdrym radám tajomnej starenky sa jej podarilo kráľovského otca presvedčiť o slanej pravde, ku ktorej kráľa priviedla aj neschopnosť hradného kuchára - variť bez soli.

PRIŠIEL K NÁM MIKULÁŠ

Keďže máme v MŠ dobré deti, tak aj tohto roku k nám zavítal Mikuláš s plnou náručou balíčkov. Doviedol si aj svojho pomocníka čerta. Deti mu zaspievali, zarecitovali a na záver si mohli s čertom aj zatancovať. Mali z toho radosť.

OCHRANÁRIK

čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

Deti našej MŠ sa pod vedením svojich učiteliek zapojili do výtvarnej súťaže "Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany." V kategórii materských škôl získala 1. a 2. miesto naša päťročná Sofia Gajdošová. Ocenenie si prevzala z rúk prednostu okresného úradu. Zablahoželať jej prišli aj kamaráti z materskej školy, ktorú v súťaži reprezentovala.