VIANOČNÉ AKADÉMIE

Predškoláci z tried Rybka a Vláčik reprezentovali našu materskú školu na vianočnej akadémii v ZS Juh, ZS Bernolákova Ul a v Centre voľného času vo Vranove nad Topľou.

viac video

PESNIČKOVÝ MIKULÁŠ

Už tradične sa v našom meste začiatkom decembra koná hudobno-zábavný

program s názvom Pesničkový Mikuláš. Aj tentokrát podujatie navštívili naši

predškoláci.

MIKULÁŠ, MIKULÁŠ, ČO V TOM VRECI MÁŠ?

Keďže máme u nás dobré deti, tak aj tohto roku k nám zavítal Mikuláš s plnou náručou balíčkov. Doviedol si aj svojho pomocníka čerta. Oboch sprevádzali mladí muzikanti, ktorí nám mikulášske dopoludnie spríjemnili vianočnými pesničkami.

BABADLO

Čo sa to deje ? Kto to klope na dvere? Myška Eliška s vtáčikom Jarabáčikom spolu žijú v chalúpke a prichádza k nim hosť …Úplne premrznutá údená klobáska, ktorú oziabajú nožičky. A ako to dopadne sa dozviete vo veselom zimnom príbehu o priateľstve a vzájomnej pomoci v čarovnom svete cencúľov a snehu.

viac foto

viac video