ĽUDOVÉ TRADÍCIE

Veselým ľudovým pásmom plným ľudových piesní, tancov a žartovných hier: "A my Vranovčani po śvece chodzime" sa s Fašiangami rozlúčili deti z triedy Púpava. Spoločne s pani učiteľkami pripravili aj kútik ľudových tradícií, do ktorého výrobky zapožičal okrem rodičov aj pán Jaroslav Mitaľ zo Zámutova, za čo mu pekne ďakujeme.

VÝSTAVA ZVIERAT

Ani tento rok sme si nenechali újsť výstavu preparovaných zvierat v mestskom dome kultúry. Zo všetkých vystavovaných zvierat nás najviac zaujal medveď hnedý.

KARNEVAL

„Chystajte si deti masky, bude smiech a špás!

Fašiangový karneval dnes prišiel medzi nás.

Šašo Jašo s kamarátmi, všetci sú už tam,

detský karneval, práve prišiel k nám!“

V sobotu, 18. februára, sa naša škola premenila na rozprávkovú krajinu, ktorej vládol Šašo Jašo. Spolu s ním nás zabával Ujo Ľubo. Všetky pestrofarebné bytosti sa nám predstavili pri tanci a promenáde v maskách.

ZŠ JUH

Základnú školu JUH navštívili naši predškoláci. Boli zvedaví, ako sa učia prváci a čo ich čaká v prvej triede.