KRESLENINCHODNÍK

Každoročnou súčasťou školských aktivít je i kreslenie na chodník. Tohto roku sa tak udialo 25. júna. Deti zanechali na chodníku svoju stopu v podobe krásneho farebného obrázka. Dúfame, že ju hneď nezmyje dážď.

ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI

Tento školský rok sa lúčili  deti z tried Vláčik, Lienka, Púpava a Včielka. Počas slávnostnej rozlúčky s mladšími kamarátmi, tetami kuchárkami a upratovačkami spievali rozlúčkové piesne. Potom sa už predškoláci zabávali vo svojich triedach. Želáme im veľa úspechov v škole, nech sa im v živote iba darí.

NÁVŠTEVA ZŠ BERNOLÁKOVA

MLÁDEŽNÍCKY MARATÓNIK

12.júna sa naše deti zúčastnili v poradí už 14. ročníka

VRANOVSKÉHO MLÁDEŽNÍCKEHO MARATÓNIKA

s počtom 256 detí materských a základných škôl.

NÁVŠTEVA MŠ  JUH

Veselý Šašo a Pinocio nás uviedli do hodiny anglického jazyka v ZŠ Juh. Aktívne sa zapájali aj naše deti, keďže navštevujú krúžok AJ v našej MŠ.

VÝLET V ZÁMUTOVE

"Už sme prišli z výletu, nezmokli sme a sme tu..." Neboka to celkom pravda, ale "Lienkáčom" to vôbec nevadilo. Skúsili všetko, čo nám poskytol les a areál penziónu Opál.

ŠKOLA V PRÍRODE- JUSKOVA VOĽA

Päť dní a štyri noci vydržali naši predškoláci bez rodičov v Juskovej Voli. Zvládli to na jednotku, o čom svedčia tieto fotky.

MDD

A konečne je tu! Sviatok všetkých detí! Aby sme sa však dostali k pokladu, museli sme prejsť záhadnú cestu. Pomáhali nám indície vo farebných obálkach a farebné balóny. A na konci ten naj- naj poklad pre každú triedu. Aký?! Spýtajte sa všetkých detí okolo!