ANGLIČTINA NAOPAK

Angličtina naopak- čo to asi znamená? Znamená to, že deti z triedy Púpava vystúpili v piatok, 24.3.2017, s divadielkom „Milé zvieratká“ v ZŠ Juh. Pod vedením pani učiteľky zo ZŠ Zuzany Demčákovej rozprávali texty po anglicky. Nacvičovali iba tri dni. Však sú šikovní!

LES OČAMI DETÍ

Deti z našej MŠ sa zapojili do výtvarnej súťaže "Lesná zver očami detí"ktorú organizovala Obvodná poľovnícka organizácia vo Vranove nad Topľou. Táto súťaž bola zameraná na zobrazenie lesa a jeho miesta v živote človeka z pohľadu dieťaťa. Blahoželáme Sofii Gajdošovej, ktorá sa v tejto súťaži umiestnila na 2. mieste.

ŠPORTOVÝ DEŇ "ŠIKOVNÍČEK"

15. marca sa z každého predškoláka stal malý Šikovníček. Pod vedením učiteliek a žiakov zo ZŠ Juh si v pretlakovej hale mohol vyskúšať svoje pohybové schopnosti.