ROZLÚČKA S PREDŠKOLÁKMI

PREDPLAVECKÁ PRÍPRAVA

DOD ČERVENÝ KRÍŽ

PALCULIENKA 2. DIEL

Divadlo Theátrum k nám prišlo, aby nám predviedlo, ako skončí príbeh o dievčatku veľkom skoro ako detský palček, neuveriteľne krásnom, milom a  s dobrým srdiečkom. Dievčatku s menom Palculienka.

MDD

Deň detí je od nepamäti symbolom hravosti, bezprostrednosti i radosti zo života. V tomto duchu sme aj v našej MŠ pripravili pre deti výnimočný deň. Jednou z najobľúbenejších atrakcií medzi deťmi je maľovanie na tvár. Preto sa tento deň začal práve touto aktivitou. Pri spoločnom stretnutí na školskom dvore nás navštívili rozprávkoví maskoti Minnie Mouse a Mickey Mouse. Na tejto skvelej zumba party sme sa dostatočne zabavili. Deň detí pokračoval športovými aktivitami. Vidieť radosť v detských očiach je jeden z najkrajších darov.

ZATÚLANÉ PÍSMENKÁ